Temat: Dekoracje w domu i… Kot.

ten temat dedykuję wszystkim właścicielom kotów.:D uwielbiam te zwierzęta, bo mają niesamowity charakter i nic nie poprawia mi nastroju tak bardzo jak kot mruczący na moich kolanach. Ale problem polega na tym, że jednak kot to dzika natura i czasami to z niego wychodzi. Szczególnie maleńkie kotki mają to do siebie, że drapią, gryzą i szaleją… Więc i demolują pokój. Powiedzcie mi jak sobie z tym radzicie?

2

Odp: Dekoracje w domu i… Kot.

temat dla mnie!:) po pierwsze, stylowe podusie do dekoracji pokoju to dla mnie rzecz święta. Po drugie, kota naprawdę da się wychować. Chociaż to jeszcze kwestia rasy i właśnie tego charakteru… ja mam kota rasowego, Brytyjczyka, i jest to bardzo łagodny olbrzym, któremu nigdy w życiu nie chciałoby się machnąć łapką, by mi cokolwiek poniszczyć.:D wiem po znajomych, że są też jakieś specjalne materiały bardziej odporne na zwierzęta, ale to już może ktoś inny się wypowie, bo nie znam się najlepiej.

3

Odp: Dekoracje w domu i… Kot.

ja się musiałam poznać, bo mam w domu dwa kotki, które mają naturę dzikiego łowcy i odkrywcy… na szczęście faktycznie istnieją takie specjalne tkaniny odporne na kocie pazury i można sobie z tym jakoś poradzić. Jest wiele wzorów w ofertach dobrych sklepów i chyba każdy znajdzie coś odpowiedniego dla swojego gustu.;)

4

Odp: Dekoracje w domu i… Kot.

fajnie, że istnieje taka sprzedaż tkanin przystosowanych dla zwierząt, są bardzo przydatne, ale jak ktoś wyżej wspomniał, kota jednak da się trochę wychować. Oczywiście na początku małe kotki gryzą i drapią, mają dosyć długie dzieciństwo. Ale jeśli się je nauczy to będą drapać tylko przeznaczone dla nich miejsca, słupki, materiały, zabawki. A czasami jeśli koci drapieżca jest wyjątkowo nie do opanowania to warto przejść się do weterynarza, bo może to być oznaką jakiejś choroby.:)

5

Odp: Dekoracje w domu i… Kot.

urządzałam ostatnio swój nowy pokój i urzekły mnie eleganckie tkaniny w róże Black Cat Design – bardzo fajnie wyglądają we wnętrzu... I jak się orientowałam ta sama firma ma w swojej ofercie naprawdę mnóstwo materiałów odpornych na kocie pazurki. Poza tym też ciekawa oferta jeśli chodzi o dzieci, bo przecież one potrafią być nie mniej brojne, niż zwierzęta.:D I wtedy takie materiały plamoodporne na przykład bardzo się przydają.:)

6

Odp: Dekoracje w domu i… Kot.

a teraz wyobraźcie sobie, że ktoś ma trójkę małych dzieci i dwa koty.;) u nas to się prawdziwe cuda potrafią dziać. Na szczęście jeśli się trochę przemyśli jakie meble się wybiera to można uniknąć wielu szkód, a tkaniny po prostu na przykład sobie wyprać