1

Temat: Poszukuję jasnych kamieni do wykończenia salonu.

Witam! Dostałam zlecenie na wykończenie jasnego wnętrza. Salon z jadalnią. Klient życzy sobie, żeby do całości był włączony kamień. Przyznam szczerze, że przedstawiłam mu już sporo propozycj, ale jakoś do niego to nie przemówiło, za to mi wyczerpało pulę pomysłów. Może Wy potraficie wskazać jakieś ładne kamienie, które by jaśnie pana usatysfakcjonowały?

2

Odp: Poszukuję jasnych kamieni do wykończenia salonu.

O rany… znam takich też się z nimi zmagałem. Osobiście polecam, żebyś zajrzała na stronę ega.pl/oferta/kamienie-naturalne/ gdzie masz dosyć szeroki wybór różnych kamieni. Spróbuj z marmurami albo piaskowcami smile

3

Kurczę, próbowałam i marmurów i paskowców… Są piękne, ale gość zupełnie się przed nimi bronił, niewiedzieć czemu. A coś innego, gdybyś mógł polecić?

4

Kurczę, facet rzeczywiście w takim razie maruda. Może w takim razie pokaż mu Bianco Polare: ega.pl/oferta/kamien-spiekany/arena-bianco-polare/, jasny i elegancki kamień. Albo coś bardziej kremowego, Bianco Crema: ega.pl/oferta/kamien-spiekany/satin-bianco-crema/ z gładszą fakturą. Innego pomysłu nie mam.

5

A może po prostu te kamienie, które proponujesz mu są troche za jasne? Wiesz, jak jest jasne wnętrze, to czasem dobrze dorzucić jest niewielki kontrast. Wiem, że wykańszasz pewnie zawodowo wnętrza, ale czasem dobrze jest posłuchać kogoś innego wink

6

no dobra, a co w takim razie sugerujesz?

7

A widzisz, Lux Moca (ten tutaj: ega.pl/oferta/kamien-spiekany/lux-moca/) nie jest takim bardzo ciemnym kamieniem, choć znacznie ciemniejszym od wcześniej podanych. Może on przemówi klientowi do gustu?

8

Cóż, warto spróbowac. Tak czy inaczej, dzięki za rzeczową rozmowę.