Temat: Jak dobrze dopasować szambo?

Wraz z mężem planujemy w najbliżsyzm czasie trochę zainewstować w dość przestarzałą już infrastrukturę na naszej posesji. Chcielibyśmy zmienić na przykład szambo, które w miejscu, gdzie jest teraz zupełnie nie pasuje i marnuje nam po prostu wiele powierzchni ogrodu. Jak to najlepiej dopasować i jak wymierzyć, żeby wszystko miało ręce i nogi.

2

Odp: Jak dobrze dopasować szambo?

Nie jest prosto z takimi decyzjami. Z mojego punktu widzenia, wydaje mi się, że najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie po prostu z usług firmy, która wykonuje tego rodzaju produkty. Na pewno pomogą Wam odpwoiednio wybrac i dostosować do Waszych wymagań.

3

Dokładnie tak jak kolega pisze. Zmagałem się z problemem podobnej natiru, bo nie wiedziałem w któym miejscu szambo postawić. Wystarczył jeden telefon do firmy Fabeton śląskie obsługują najczęściej, a ja mam do nich bardoz blisko. Po tym telefonie i postawieniu sprawy jasno, doradzili i nie nalegali wcale na zakup ich produktu, ale słyszałem, że mają bardzo dobre szamba, wiec i tam kupiłem.

4

No ja właśnie na śląsku mieszkam i takiej firmy szukam smile))

5

Śląsk owszem, ale nie tylko. Generalnie można powiedzieć, że w każdym miejscu w kraju i za granicą są w stanie sój towar dostarczyć i go zamontować. Oczywiście w wielu przypadkach oferta obejmuje też bezpłątny montaż. Czyli bez względu na to czy potrzebujesz szambo betonowe w Raciborzu czy w Suwałkach, masz do dyspozycji najlepszego dostawcę.

6

Pomiary zawsze powienien zrobić specjalista w danej dziedzinie. W innym przypadku możesz mieć sporo problemów na przykład już w czasie montażu. Ja swoje szambo na płynne nieczystości w Końskich zamówiłam wraz z usługą pomiaru i dlatego dzisiaj nie mam żadnych problemów z użytkowaniem.

7

A to moga być jakieś problemy z używaniem takiego zbiornika?

8

No wyobraź sobie, że mogą być, bo wystarczy, że szambo wykonane z betonu masz nieszczelne i problem gotowy. Trzeba całość odkywać i szybko łatać.