Temat: Nauka programowania dla najmłodszych – gdzie w Poznaniu?

Moi drodzy gdzie w Poznaniu mogę posłać młodego na naukę programowania? Ma 7 lat ale już sporo łapie z tym że chciałbym aby zajęcia nie koncentrowały się wokół komputera tylko i wyłącznie. Może znacie kogoś kto takie zajęcia organizuje?

2

Odp: Nauka programowania dla najmłodszych – gdzie w Poznaniu?

Tak, GO4Robot. Prowadzą zajęcia na klockach lego wzbogaconych o te zestawy z inteligentnymi dodatkami jak kamery rozróżniające kolor, silniczki i wiele innych rzeczy o których słyszę od córki codziennie ale nie pamietam smile. Skoro ona jest zadowolona to i ja jestem, a jeśli dodatkowo ma szansę na nauczenie się czegoś ciekawego to czemu nie skorzystać?

3

Hej! Programowanie dla najmłodszych warto zacząć na tych warsztatach. Prowadzący mają rękę do dzieci, potrafią je zainteresować nowymi wyzwaniami i wiele ich uczą. Wiecej na ten temat znajdziesz tu: http://go4robot.pl/oferta/warsztaty/nau … ramowania/. A jakbyś miał pytania to pisz śmiało, postaram się pomóc.

4

Dzięki wielkie, nie sądziłem że ktokolwiek mi pomoże dlatego tym bardziej jestem zadowolony smile. Warsztaty – idealne, dokładnie czegoś takiego potrzebuje. Dzieki raz jeszcze.

5

Miło ze mogłem pomóc smile