Temat: Czy ktoś słyszał o iluzjoniście Mariuszu Czajce?

Witam wszystkich użytkowników tego forum. Założyłam ten temat bo mam pewien problem. Potrzebna mi atrakcja na urodziny, pomyślałam o magiku. W sieci znalazłam wiele propozycji, ale chyba najbardziej znany jest Mariusz Czajka, czy ktoś z was miał okazję zatrudniać tego pana u siebie? Jest dobry? Jeśli mieliście styczność z tym specjalistą od iluzji proszę podzielcie się opinią i wrażeniami. Pozdrawiam serdecznie.

2

Odp: Czy ktoś słyszał o iluzjoniście Mariuszu Czajce?

Witam. Z tego co pamiętam ten pan się reklamował. Nie wiem jak wykonuje pokazy, ale wydaje mi się, że powinnaś się trochę postarać i sprawdzić co oferuje na stronie, może ma jakieś linki z wideo z pokazami, aby pokazać swój fach. Ja na twoim miejscu właśnie tak bym zrobił. Trzymaj się.

3

Odp: Czy ktoś słyszał o iluzjoniście Mariuszu Czajce?

Dzień dobry. Jeśli chodzi o moją opinię, to uważam zgodnie chyba z większością, którzy mieli okazję oglądać twórczość tego pana, ma to coś, potrafi przyciągnąć uwagę. Myślę, że warto tak jak kolega tu doradzał odwiedzić jego stronę i sprawdzić co ma w ofercie, bo zdaje się, że nie wiele wiesz o nim. Tutaj masz adres do jego strony mariuszczajka.pl. Może akurat ci pomogłam, z resztą mam taką nadzieję, że pomogłam. Sprawdź co ma do zaoferowania i sama się przekonaj do niego. Pozdrawiam serdecznie i życzę udanej zabawy na tych urodzinach

4

Odp: Czy ktoś słyszał o iluzjoniście Mariuszu Czajce?

Witam serdecznie wszystkich. Według mnie iluzjonista Mariusz Czajka to dobry fachowiec, ma coś takiego w swym spojrzeniu, że nie sposób nie spojrzeć na jego sztuczkę. Potrafi dobrze współpracować z widzami. Chyba dla większości iluzjonista Mariusz Czajka to najlepszy specjalista z dziedziny magii. Oczywiście mówię o tych, co mieli z nim styczność. Mnie zaskoczył ciekawym podejściem do ludzi, a także tym, że w tak prosty sposób można zaprzeczyć prawom fizyki. Chciałbym czasami umieć jego sztuczki.

5

Odp: Czy ktoś słyszał o iluzjoniście Mariuszu Czajce?

Hej. Ja także miałem okazję spoglądać na jego sztuczki. Bardzo ciekawie zaaranżował swój program. Myślę, że facet godny polecenia. Potrafi zrobić show, które przyjemnie się ogląda. Też chciałbym mieć takie urodziny z takimi atrakcjami