Temat: Jakie apartamenty w Kołobrzegu wybrać?

Cześć. Planuję wyjechać z narzeczonym. To szczególna okazja, bo będzie obchodził w tym czasie urodziny, dlatego zależy mi na tym, aby odbyło się w najbliższym czasie. Mój chłopak urodził się w Kołobrzegu, od dziecka mieszkamy jednak na Podlasiu. Chciałabym wyjechać z nim do Kołobrzegu by zrobić niespodziankę. Czy znacie jakieś dobre miejsca noclegowe?

2

Odp: Jakie apartamenty w Kołobrzegu wybrać?

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Sam mieszkam niedaleko. Sądzę, że jest kilka bardzo dobrych hoteli, w których można by wynająć chociażby na weekend niedrogi apartament. Odsyłam cię do wyszukiwarki, sam nie będę polecał nic konkretnego bo każdy ma inne gusta i inne oczekiwania.

Hej. Ja także miałam podobnie w zeszłym roku, ale dla odmiany to moje urodziny obchodziliśmy na wyjeździe. Znajdziesz odpowiednie apartamenty Kołobrzeg nie jest aż tak duży, a hoteli jest wiele. Myślę, że możesz wziąć pod uwagę tę ofertę http://super-wczasy.pl/apartamenty/kolobrzeg. Jeśli mam coś polecać all inclusive to jest tam oferta na świetny aparatmanetowiec.

4

My z żoną w Kołobrzegu to skorzystaliśmy z kwatery Muszelka. Tam właśnie słodziliśmy naszą latorośl. Niezapomniane czasy… big_smile Polecam każdemu.

5

No aż tak to bym nie chciała. Płodzić to my jeszcze nic nie chcemy big_smile, ale dzięki za podpowiedź, sprawdzę sobie oferty tej muszelki.

6

Sprawdź, sprawdź bo naprawdę warto miejsce urocze, jak to moja żona mówiła. A wypoczynek nie do opisania. Nie ma to jak nasze polskie morze.

7

Witam. Jeśli mogę się wtrącić do tej jakże osobliwej dyskusji to mogę polecić wam stronę Super Wczasy, tam masz wiele miejsc w Polsce i oferty, które są wprowadzane przez właścicieli, którzy w ten sposób się ogłaszają. W Kołobrzegu z tego co wiem, też było kilka ofert.

8

Super, dzięki za podpowiedzi na pewno sobie to wszystko przejrzę, w końcu niewiele czasu nam zostało, a jeszcze muszę tyle spraw zorganizować. Dobrze, aby w tym apartamencie czy domku ktoś mógł zamówić za mnie torcik urodzinowy.