Temat: Gdzie robiliście zdjęcia do dyplomu w Poznaniu?

Zbliza mi się niedlugo obrona. Potrzebuje jakiegos dobrego fotografa który dobrze mnie ustawi no i jakos ogarnie te zdjęcia żebym nie wyglądała jak miotla tongue Gdzie robiliście zdjęcia do dyplomu w Poznaniu?

2

Odp: Gdzie robiliście zdjęcia do dyplomu w Poznaniu?

Jak potrzebujesz zdjęć do dyplomu w poznaniu jest naprawde sporo miejsc gdzie ci ogarna to wink tylko poszukaj . Popytaj znajomych.

3

No mnie się trafila taka firma http://fotografie-pieczatki-wizytowki.pl/zdjecia/ kumpel mowil mi ze u nich robil zdjęcia do dyplomu w Poznaniu maja swój oddział. Zdjecia u nich tez możesz mieć wyretuszowane no i sobie wybrac najlepsze ujecie, takie które cie satysfakcjonuje. No i niedrogo wyszlo.

Zdjęcia do dyplomu nieczesto się robi wiec powinny wyglaac konkretnie smile i być przede wszystkim profesjonalnie w każdym calu.

5

Wiesz widziałem zdjęcia do dyplomu które nawet nie były dobrze doświetlone to już naprawde nie jest fajne . Ani zabawne.

I tacy się artyści zdarzaja tongue hehe

7

A ta firma  o której tam wcześniej pisałem to oni działają też jako firma robiąca pieczątki i wizytówki reklamowe dla firm. A w centrum jest dobry dojazd wiec naprawde spoko jako całość. Tylko żeby jeszcze ktos mi ocene na dyplomie wpisal tongue hehe

8

Dla mnie liczy się to, aby zdjęcia do dyplomu były odpowiednie. Nie chcę, aby wyglądać jak czupiradło, więc wolałem szukać długo aż znalazłem smile swoją zone hehe : )

9

Po prostu tak jak ze zdjęciami do dyplomu czy w ogóle zdjęciami do dowodu czy innych dokumentów liczy się to żeby pomimo tego ze konkretne wymagania co do tego jak maja wyglaac zdjęcia to to żeby człowiek tez jakos normalnie się prezentowal. A nie wyglądał jak jakis alkoholik spod sklepu tongue

10

Wydaje mi się ze az tak xle nie robia tongue A wizytówki to jednak grubsza sprawa, bo tu chodzi często o powodzenie firmy, czy firma zostanie na rynku czy nie. Wiec to koniecznie trzeba przemsylec jak maja wyglądać.