Temat: O gelu Orgasm Control

szukam sposobów na przedłużenie erekcji, czy macie na to jakieś sposoby? Słyszałem, że można stosować na to różnego rodzaju żele, na przykład ten od Orgasm Control. Ale czy to faktycznie się sprawdza? Jak to działa?

2

Odp: O gelu Orgasm Control

w żelu masz składniki, które chłodzą i znieczulają, w ten sposób opóźniają wytrysk. Moim zdaniem jest to dosyć ciekawa alternatywa dla tabletek, ale jeśli masz taką potrzebę to można chyba łączyć różne produkty, by osiągnąć jeszcze lepsze efekty. Sprawdza się.

3

potwierdzam. Orgasm Control to solidna marka, przede wszystkim ich produkty są bezpieczne i są dopuszczone na rynek przez wszystkie unijne regulacje. Na gel Orgasm Control tak naprawdę namówiła mnie partnerka i żadne z nas nie żałuje tej decyzji. Na stronie producenta piszą, że wydłuża stosunek nawet o 40 minut – wątpiłem w to, ale okazało się, że niesłusznie…;)

4

dziękuję za komentarze. A próbowaliście może innych produktów tej marki? Sprayu, chusteczek?

5

Ja próbowałem całej serii. Ale obecnie biorę tylko tabletki i jestem zadowolony z długości swoich stosunków. Żona również nie narzeka. Żel wspominamy dobrze, nie wywoływał żadnych podrażnień, a nawet przeciwnie, miał bardzo delikatną formułę. Zanim zamówisz poczytaj sobie dokładnie na stronie internetowej, a się przekonasz co myśleć.;)