Temat: Szukam porządnego wynajmu samochodów dostawczych

Cześć! przychodzę z pytaniem mam nadzieje ze ktos mi odpowie. Szukam porządnego wynajmu samochodow dostawczych. Gdzie dzwonic? Jakies namiary na firme?

2

Odp: Szukam porządnego wynajmu samochodów dostawczych

Przy wynajmie samochodów dostawczych to zwyczajowo tez masz wynajem dlugo i krótkoterminowy bo jeśli firme masz swoja to może od razu mysl o długoterminowym. no chyba ze już masz cos upatrzonego do kupienia.

3

Wszystko zalezy od tego jakie sa warunki umowy o wynajem samochodu dostawczego tak to niestety dziala. Nieda rady tak powiedziec co jest lepsze.

4

Tutaj na stronie http://torcar24.pl/oferta/wypozyczalnia … czych.html masz informacje dotyczącej wypożyczalni samochodów w Przeźmierowie. Ale oni tez działają w Poznaniu. Oni maja tez wynajem krótkoterminowy samochodów ale to jak ci potrzeba przeciez możesz ustalic. Forda od nich jakiegos bralem i był zadbany w srodku bez zadnych przedartych siedzien no i ogolnie spoko cenowo tez, bo to mi wychodziło jakos nieco ponad stówkę dniowo. Tam zresztą masz cennik wynajmu samochodów wiec możesz sobie zobaczyc. Oni wlasnie maja w ofercie wynajem samochodów dostawczych i osobowych. Ja brałem osobówkę np.

5

Każdy wie ze nie każdy może pozwolic sobie na leasing wiec wtedy jedyne co mu pozostaje wynajem samochodu

6

Wszyscy wiemy ze czasami jedyne rozwiązanie to wynajęcie samochodu bo czasem firma musi dozbierac na nowy samochod zwyczajnie. A jak jest tania wypozyczalnia samochodów to jest naprawdde spoko. Bo wtedy wie się ze się nie przepłaca przynajmniej. Poza tym jest bardzo duzo osob które wynajmują auta osobowe i dostawcze. A ta firma o ktorej pisalem to zajmuje się tym od lat i ma wypożyczalnię w Przeźmierowie no i blisko lotniska.

7

ja to zbieram teraz sobie na nowy samochód : ) taki który naprawde będzie komfortowy w pełni ale z wynajmu samochodu też kiedy sam korzystałem i kwestia dogadania się

8

No tak ale wypożyczony samochód jest i tak brany nie na lata a np. miesiąc tylko tongue