Temat: Czy znacie dobrego psychologa w Warszawie na Bielanach?

Potrzebuję pomocy psychologicznej. Dotychczas myślałem, że jestem silnym facetem, twardym, ale jednak mam swoje słabości, jak każdy człowiek. Po odejściu żony totalnie nie potrafię się pozbierać. Czy możecie mi polecić dobrego psychologa w Warszawie na Bielanach? Zależy mi na sprawdzonym  specjaliście, także najlepiej polecajcie psychologa, u którego sami byliście.

2

Odp: Czy znacie dobrego psychologa w Warszawie na Bielanach?

Dla mnie też był potrzebny dobry psycholog Warszawa Bielany na szczęście ma na swoim terenie takiego specjalistę. Nie ma co się wstydzić sytuacji, że potrzebujesz pomocy. Jesteś człowiekiem i są pewne sprawy, z którymi możesz sobie nie radzić. W takim przypadku psycholog może bardzo wiele pomóc. Na stronie: https://magnoliapsycholog.pl/o-mnie/ możesz trochę poczytać o specjalistce, którą Ci polecam.

3

Z jaką sprawą zgłosiłeś się do psychologa?

4

Miałem problemy z depresją. Szczerze mówiąc nie wiem, czy w ogóle bym sobie poradził z chorobą, gdyby nie konsultacje z Panią psycholog. Była dla mnie bratnią duszą, bardzo pomocną osobą, która jest przede wszystkim psychologiem pełnym pasji. Nie wszyscy są tacy, wiele ludzi robi to tylko dla pieniędzy, ale nie ona. W gabinecie psychologicznym naprawdę czujesz, ze ta kobieta chce Ci pomóć.

5

W gabinecie czeka Cię pełna diagnoza psychologiczna Warszawa pomoże Ci nie tylko w leczeniu depresji czy żalu po rozstaniu, ale także w wielu innych sytuacjach. Na stronie: https://magnoliapsycholog.pl/psycholog-oferta/ znajdziesz dostęp do pełnej oferty. Jak widać, do psychologa można pójść w wielu sytuacjach i z każdego problemu wspólne znajdziecie wyjście.

6

A czy ktoś odwiedził psychologa z takiego powodu, co ja?

Cierpienie przez rozstanie? Niestety ja tego doświadczyłem. Zapomnieć, nie zapomnisz nigdy, jedynie możesz nauczyć się z tym żyć. Psycholog jest bardzo pomocny w takim momencie życia.

8

Jest specjalna terapia dla rodzin i dla par, więc sprawa rozstań, problemów, cierpienia jest dla psychologa z pewnością bardzo znana. Nie masz się zatem czego obawiać.

9

W takim razie dziękuję Wam za radę, na pewno skorzystam.