Temat: Kominek wolnostojący – jaka cena jest przyzwoita?

Cześć wszystkim! Szukam kominka wolnostojącego. Od jakiegoś już czasu przeglądam stronki w internecie i muszę przyznać, że już sama się w tym pogubiłam. Różnice w cenach są tak ogromne, że już sama nie wiem jaka z nich jest przyzwoita, a jaka z nich jest sztucznie zaniżana i jest równoznaczna z kompletnie niską jakością. Pomożecie?

2

Odp: Kominek wolnostojący – jaka cena jest przyzwoita?

Wydaje mi się, że nie ma reguły. Wszystko zależy od modelu, sklepu, wyglądu i innych podobnych czynników. Może po prostu wybierz kominek który ci się podoba z kategorii na którą cię stać, i sprawdź czy jakosć jest w porządku?

3

To niestety urok i przekleństwo obecnych czasów, że wybór jest tak duży, że można zgłupieć wink Ja sam jakiś czas temu też szukałem kominka i pamiętam, że nawet jeśli chodzi o na pierwszy rzut oka podobny kominek wolnostojący cena w różnych sklepach była bardzo różna. Mi zależało na jakości i zwracałem uwagę na takie rzeczy jak gwarancja i certyfikaty, a dopiero później na cenę. No ale oczywistym jest, że produkty podobne jakościowo, też mają bardzo różny przedział. Ze swojej strony mogę polecić kominki z tej strony: https://kozakominek.pl/p/oferta/piece-i … jace/drop/ . Dobra jakość i przyzwoita cena.

4

Bardzo wam dziękuję za odpowiedzi. Chyba jednak też będę zwracać uwagę najpierw na jakość, a później dopiero na cenę, bo taki kominek to jednak inwestycja na najbliższe lata i nie chciałabym skonczyć z czymś, co za jakiś czas będzie trzeba wymieniać lub naprawiać. I bardzo dziękuję za stronę, bo faktycznie atrakcyjna opcja w porównaniu z tymi, które oglądałam wczesniej.