Temat: Polecacie kaski LS2?

Cześć. Może Was to zaskoczy, ale jestem dziewczyna, która jeździ motocyklem i niedawno kupiłam sobie swój pierwszy! Teraz kompletuję cały sprzęt i w związku z tym mam kilka pytań. Słyszałam, że całkiem niezłe są kaski LS2, ale nikt z moich znajomych nic nie wie na ich temat. Możecie pochwalić się swoim doświadczeniem?

2

Odp: Polecacie kaski LS2?

Zazdroszczę Ci własnego motocykla!!! Ja niestety jeżdżę tylko z moim chłopakiem, ale kask mam innej firmy, więc niestety Ci nie pomogę.

3

Ja mam dwa kaski LS2 i nie zamieniłbym ich na żaden inne! To, co mi się w nich najbardziej podoba to ta odpinana szczęka. Super sprawdza się szczególnie latem, przy naprawdę dużych upałach. Daje fajny przewiew. Kupisz je tutaj: http://www.motocyklowysklep24.pl/kask-ls2-of5691-scape-matt-black-z-odpinana-szczeka-p-11530.html F12 i wydaje mi się, że cena jest naprawdę przystępna, jak za taką jakość.

Ja mam dwa kaski LS2 i nie zamieniłbym ich na żaden inne! To, co mi się w nich najbardziej podoba to ta odpinana szczęka. Super sprawdza się szczególnie latem, przy naprawdę dużych upałach. Daje fajny przewiew. Kupisz je tutaj: http://www.motocyklowysklep24.pl/kask-l … 11530.html i wydaje mi się, że cena jest naprawdę przystępna, jak za taką jakość.

5

W sklepach internetowych możesz przecież zwracać i wymieniać towar. A poza tym widziałem, że masz tam bardzo dokładnie opisane, jak zmierzyć głowę, żeby wybrać odpowiedni rozmiar kasku.

6

Ja akurat nie jestem fanem tych odpinanych szczęk, ale moi znajomi mają i bardzo sobie chwalą tego producenta. Mówią, że naprawdę dobra jakość, więc kupuj, bo cena w porównaniu do innych sklepów jest naprawdę w porządku.

7

Ten kask ma naprawdę fajną wentylację! Kupiłam sobie taki, bo często jeżdżę z chłopakiem i sprawdza się super.

Dzięki za rady! Może rzeczywiście odważę się i go zamówię zobaczyć, jak się sprawuje