Temat: Zajęcia taneczne dla dzieci na terenie Warszawy

Czesc. Czy sa tu może mamy, które mogą mi podpowiedzieć, gdzie prowadzone są fajne  zajęcia taneczne dla dzieci na terenie Warszawy?

2

Odp: Zajęcia taneczne dla dzieci na terenie Warszawy

a w jakim wieku masz te swoje dzieci?

3

4 i 7 lat.

4

A jakiś konkretnie taniec im się podoba?

5

Raczej nie – jak slysza rozna muzyke, to je nosi wink

6

To może z tej oferty coś im dopasujesz: http://www.ckit.pl/zajecia-warszawa/? Ja akurat zapisałam mojego syna na mix taneczny, czyli wlasnie zajecia dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Masz tam np. walc angielski, rock’n’roll, hip-hop, rumbę, jakieś elementy klasyki. Akurat zdecydowałam się na te zajęcia taneczne dla dzieci w Warszawie, bo nie w jakiś innych miejscach maly nie bardzo się mógł odnaleźć – pilka nozna nie, sklejanie modeli – nie, eksperymenty chemiczne – nie. A taniec mu najbardziej przypasowal z tego, co widze.

Ja mojego synka zawozę tam na memo dance – pewnie brzmi to dla Ciebie tajemniczo, ale dla mnie na początku też było enigmatyczne. To akurat propozycja dla przedszkolaków, które tancza, gimnastykują się, śpiewają i ucza się w ten sposób angielskiego. Bardzo fajna forma smile

8

Obie propozycje sa bardzo ciekawe, musze sobie tylko poczytać o tych zajęciach tanecznych dla dzieci w Warszawie, poznać więcej szczegółów i zobaczymy na co się zdecydujemy. Dzięki jednak za sugestie smile