Temat: Gdzie kupić porządne taśmy do zaklejania kartonów?

Dzień dobry. Ostatnio dość dużo rzeczy kupuję i sprzedaje przez internet, można powiedzieć, że mi się z tego zbiera druga pensja. Zabawa jest z tego od początku, no ale od kiedy zacząłem handlować droższymi rzeczami (w tym  sprzętem elektronicznym) to chcę zainwestować trochę, żeby to bezpiecznie wysyłać. Kartonów już sporo nakupowałem, ale nadal nie mam żadnej dobrej taśmy do zaklejania tego szczelnie. Wiecie może gdzie mogę coś takiego kupić w detalu?

2

Odp: Gdzie kupić porządne taśmy do zaklejania kartonów?

Osobiście polecam wykorzystać do tego najzwyklejszą izolkę. Ona klei idealnie i nie ma bata, nic się nie rozluźni ani nie rozklei. Z taką taśmą to możesz wszystko zrobić, ja nawet motor naprawiam na taśmę izolacyjną big_smile

3

Święta racja! Sama pracuję w sklepie internetowym i rozsyłam towar. Zazwyczaj właśnie taśmą izolacyjną zaklejam kartony. Nasz sklep zaopatruje się na ebordi.pl/towar/lista/12/tasmy-izolacyjne, co prawda hurtowo, ale detalicznie też wiem, że sprzedają. Powodzenia!

4

Też znam ebordi.pl bo mnóstwo osób które pracują w branży jakiejkolwiek gdzie trzeba coś pakować u nich kupuje i kartony i kleje i taśmy. Ale osobiście używam innego rodzaju taśmy, taką dedykowaną do opakowań

5

A można wiedzieć która to konkretnie?

6

W sumie dowolna z tych: ebordi.pl/towar/lista/51/tasmy-pakowe-. Wszystkie te taśmy pakowe są w praktyce tak samo dobre, tylko musisz wybrać sobie szerokość odpowiedniom do twoich kartonów. Mnie nigdy nie zawiodły!

7

OK, już wszystko widzę. W sumie bardziej profesjonalnie to będzie wyglądało, ale nie powiem, taśma izolacyjna też się w każdym domu przydaje