Temat: Szukam sklepu z plisami w Poznaniu albo w okolicy

Szukam jakiegoś sprawdzonego sklepu, gdzie mogłabym zamówić plisy z ładnym wzorem. Mniej zorientowanym (czyli pewnie panom, którzy może zaglądają na to forum) już tłumaczę, że to jest taki specjalny rodzaj rolet. Mieszkam obecnie w Skórzewie, tuż obok Poznania, ale i tak mój mąż codziennie prawie jest w pracy w mieście, więc może to być firma gdziekolwiek na terenie Poznania. Mam nadzieje że pomożecie smile

2

Odp: Szukam sklepu z plisami w Poznaniu albo w okolicy

Kupiłam całkiem niedawno prześliczne plisy w Poznaniu! Idealnie się składa! Mają bardzo delikatny wzór i super się prezentują jak słońce z zewnątrz na nie pada. Wybierałam z tej oferty - https://sundeco.com.pl/PL-H15/plisy.html, może ty też znajdziesz coś fajnego dla siebie. Wiesz, wszystko tak na prawde zależy od tego jaki masz styl u siebie w mieszkaniu, ja typowo nowoczesny, więc plisy są idealne!

3

Ale zbieg okoliczności! Dokładnie w tym samym sklepie kupowałam moje plisy do salonu! Mam też kupione od nich rolety rzymskie w sypialni i w pokojach moich córek, więc można powiedzieć, że jestem już stała klientką smile Jak najbardziej polecam ten sklep z roletami, żaluzjami i plisami, można wszystko znaleźć.

Rzeczywiście duży wybór! Trzymajcie kciuki, żeby mi się udało coś wybrać.