1

Temat: Gdzie znajdę fachowe opinie o feromonach i skuteczności?

mam znajomego korzystajacego z feromonów na kazdej imprezie i nie moge zaprzeczyć ze radzi sobie z kobietami o wiele lepiej niz ja pomimo ze jest niższy i w ogóle nieciekawy wewnętrznie - sory ze tak to brzmi ale to i tak łagodne określenie. Pomyslalem ze tez spróbuje, na poczatek przydałoby sie forum na ktorymmoglbympoznac opinie na temat roznychsrodków. znajde w ogole cos takiego?

Odp: Gdzie znajdę fachowe opinie o feromonach i skuteczności?

Moze jest nieciekawy dla ciebie, ale kobietom odpowiada?

3

Sory za delikatna zmiane tematu ale mam spostrzeżenia na temat kilku srodków których uzywałem i chciałbym sie nimi gdziespodzielic. Prosiłbym o namiary na dobre forum gdzie moznao tym pogadać.

4

Cześć, opinie o feromonach możesz napisać tu - http://feromony-rank.pl/dodaj-opinie/. Korzystam z tej strony od dawna, zaczelosie od czytania tego co maja do powiedzenia inni, a teraz jak juz sprawdziłem kilka produktów to lubiepodzielicsiespostrzezeniami smile. Czyli działa w dwie strony a ruch jest tam naprawde duży wiec warto pisać o wszystkim co się nawinie.

5

Od prawie roku korzystam z dobrego srodka który nie uczula wiec chyba warto polecic innym.

6

Pewnie że warto.