Temat: Na jakim poziomie jest dziś stomatologia estetyczna w Bydgoszczy – komu warto zaufać?

Cóż, mam brzydkie zęby. Tak zwyczajnie. I zawsze takie były. Ogólnie fajny ze mnie facet ale nie uśmiecham się szeroko co trochę mnie uwiera. Pomyślałem że dobrym wyjściem dla mnie byłby jakiś zabieg w zakresie stomatologii estetycznej. Jak to w były bydgoskim wygląda? Możecie polecić jakieś miejsce?

2

Odp: Na jakim poziomie jest dziś stomatologia estetyczna w Bydgoszczy – komu warto zaufać?

Hm, w Polsce to chyba nie są zbyt popularne zabiegi. W sumie poza wybielaniem zębów czy usuwaniem kamienia nie wykonuje się takich rzeczy zbyt często. Nie wyobrażam sobie jednak by u nas nie było takiej możliwości.

3

Odp: Na jakim poziomie jest dziś stomatologia estetyczna w Bydgoszczy – komu warto zaufać?

Nie do końca jest tak – właśnie coraz więcej osób poddaje się takim zabiegom i poszukuje ich. Choćby ci z dużymi szparami międzyzębowymi. Da się je teraz skutecznie niwelować nie tylko aparatami.

4

Pojęcia nie mam jak z innymi specjalistami to wygląda ale tu poziom jest świetny: http://www.implanty-bydgoszcz.eu/stomat … yczna.html. Trzeba zresztą zrobić małe rozpoznanie w internetach wink i opinie raczej mówią same za siebie. Licówki, korony ceramiczne ale też zwykła ortodoncja – to wszystko tu jest. Jak w grę wchodzi stomatologia estetyczna Bydgoszcz jest ok adresem według mnie.

5

Oferta rzeczywiście wygląda imponująco – swoją drogą myślałam że pan Piotr tylko laryngologią się zajmuje (leczył z pełnym sukcesem mojego syna) ale jednak działa znacznie szerzej.

6

Mnie to nie dziwi, dziś coraz więcej lekarzy działa w różnych specjalizacjach. A tutaj jednak wszystko się kręci mniej więcej wokół tych samych partii ciała więc pasuje smile

7

Moje zęby też pozostawiają nieco do życzenia pod względem wyglądu. Jednak papieroski i spora ilość kawki robią swoje, eh.