Temat: sklep online z oknami dachowymi dobrej jakości

Witam. Będę niedługo wstawiał okna do domu i jestem na etapie poszukiwania niedrogich okien dachowych. Byłbym wdzięczny za polecenie sklepu internetowego bo jest podobno o wiele taniej a jakość taka sama co w marketach. Z góry dzięki i pozdrawiam.

2

Odp: sklep online z oknami dachowymi dobrej jakości

Różnie mówią o tej jakości z internetu. Podobno trafiają tam okna uszkodzone, albo takie które nie przeszły jakiś testów i nie trzymają się norm. Mogą więc być nieszczelne, niedomykać się albo przeciekać. Żeby nie było nigdy nie kupowałam okien przez internet ani nawet żadnych innych. Piszę to co słyszałam od znajomych.

3

Głupoty gadają bo taka sama jakość jest niezależnie czy sklep stacjonarny czy sklep online okna dachowe najtaniej kupisz na https://megablach.pl/ i możesz być pewien że będą solidne i szczelne. Przez takie dziwne opinie jak koleżanka wspomniała ludzie przepłacają i to bardzo dużo bo prez internet oszczedzasz zwykle około 30%. Zalezy oczywiście jakie okna chcesz kupić ale czego byś nie brał będzie taniej. Na jakim etapie w ogóle jesteś z tym domem?

4

Nie mam oporów co do zamawiania przez internet tylko okien nigdy nie brałem dlatego pytałem o opinię. Na domu mam już papę wiec chyba najwyższy czas na okna, tak przynajmniej mówi majster. Dzięki za polecenie sklepu i pozdrawiam serdecznie!

5

No to mniej wiecej czas na okna ale powinieneś wcześniej już mieć wszystko przygotowane bo jezeli wymiary są że tak powiem oryginalne to może być obsuwa czasowa z zamówieniem. Wracajac do okien nieważne czy zamówiłeś przez internet czy w markecie budowlanym masz gwarancje producenta który nie rozróżnia swoich dystrybutorów na takich czy owakich. Powodzenia i wszystkiego dobrego.