1

Temat: Przygotowanie profesjonalnych materiałów na stronę – komu zlecić

Jak każdy wie, w biznesie trzeba przede wszystkim dbać o to, by wszystko łdnie się kręciło. Teraz jednak klienci lubią być dobrze poinformowani i w ogóle mieć dostęp do różnych informacji, czy nawet wiedzy. Sam nie mam czasu się tym zajmować, dlatego też szukam jakiejś osoby, czy firmy, która zajmuje się tworzeniem materiałów na stronę internetową. Chodzi o artykuły i zajawki.

2

Odp: Przygotowanie profesjonalnych materiałów na stronę – komu zlecić

Jaka branża?

3

Budownictwo. Prowadzę średniej wielkości firmę budowlaną. Podejmujemy się różnych prac, mniejszych i większych. Teraz jednak wymiękam, jeśli chodzi o napisanie kilkunastu zdań na stronę tongue

4

Ale to stary nie ma co się dziwić. Sam korzystałem z pomocy jednej firmy (jak znajdę adres, to Ci podrzucę), bo najzwyczajniej jestem dobry w swoim fachu, ale pisać o nim? No to już ciężej

5

Jak kolega potrzebuje kogoś, kto zajmuje się pisaniem artykułów i innych tekstów na strony, to ja bym poleciła, byś zajrzał na stronę grupa-tense.pl/kontakt/. Tam się do nich zgłoś, powiedz, że szukasz speców, którzy zjamują się pisaniem treści marketingowo-informacyjnej. Jestem przekonana, że tam znajdziesz kogoś, kto się podejmie pisania o budowlance.

6

A co to za firma?

7

To są specjaliści od marketingu internetowego. Mogą Ci publikować treści na Twojej stronie internetowej, zarządzać nią w ogóle, albo przekształcić od podstaw. Grupa Tense może też zająć się prowadzeniem profilu Twojej firmy w mediach społecznościowych (a pamiętaj, że to ważna platforma komuikacyjna z klientami!), czy wypromować Twoja stronę za pomocą Google AdWords – w ten sposób Twoja strona niemal od razu znajdzie się na szczycie wyszukiwań.

8

ok, może i jest to dobry trop, ale czy ktos jeszcze może coś zasugerowac?