1

Temat: Jaki koszt pozycjonowania lokalnego dla salonu fryzjerskiego z Lublina? Orientuje się ktoś?

Siemka wszystkim. Moja żona prowadzi nieduży salon fryzjerski i żeby poprawić trochę jej obroty chciałem zainwestować w pozycjonowanie. Czy ktoś się orientuje jakie są to kosztu i jaka firma robi coś takiego lokalnie?

2

Odp: Jaki koszt pozycjonowania lokalnego dla salonu fryzjerskiego z Lublina? Orientuje się ktoś?

Lokalnie to nie mam pojęcia, ale z konkretniejszych firm w tej branży to warto zobaczyć ofertę firmy Grupa Tense. Dla jednej frazy koszty powinny być bardzo znośne wink

Odp: Jaki koszt pozycjonowania lokalnego dla salonu fryzjerskiego z Lublina? Orientuje się ktoś?

Dokładniej to na https://www.grupa-tense.pl/pozycjonowanie/lublin/ możesz zapytać o wycenę wink Korzystałam z ich pozycjonowania i mimo tego że to jedna z najlepszych firm to nie mają cen z kosmosu, powiedziała bym że umiarkowanie tongue

To co dla ciebie jest umiarkowane nie koniecznie musi być takie do kogoś innego.

5

Masz rację, ale ceny są o tyle sztywne że skoro ktoś się za to bierze to raczej zna realia. Mówię tylko, że jak na kogoś o takim doświadczeniu to nie chcą za to kroci smile