Temat: Jak udekorować mieszkanie?

Witam! Zamierzam trochę odświeżyć mieszkanie i niespecjalnie mam pojęcie, czym przystroić tzw. powierzchnie pionowe. Przyuważyłam np. lustro srebrne i podobne dzieło generalnie by mi odpowiadało, ale byłabym wdzięczna, abyście skrobnęli, jak wy ogarnęliście to u siebie:)

Odp: Jak udekorować mieszkanie?

Ja znów wzięłam do biura wyszukane lustra ozdobne, aby ciut odnowić stylistykę wnętrz. Pusta przestrzeń nabrała rozmachu typowego dla Wiecznego Miasta smile Wyklikałam je w sklepie Evolution Home pośród wielu podobnie ciekawych pozycji. Jeżeli któryś majordomus szuka nowatorskich dekoracji do domu, winien również bez 2 zdań odwiedzić przywołaną miejscówką www, bo na pewno znajdzie tam coś dogodnego dla siebie smile

3

Wydaje mi się, że jest mnóstwo ciekawych rozwiązań na udekorowanie ścian w chałupach. Sama w ostatnim czasie się tym zajmowałam i muszę powiedzieć, że teraz moje mieszkanie prezentuje się ładnie. A to dzięki mojej przyjaciółce, która zaproponowała mi pewną witrynę internetową http://www.evolutionhome.pl/pl/c/Klasyczne/59 która okazała się być własnością spółki Evolution Home. To tam w atrakcyjnej cenie znalazłam rozmaite ozdoby na ściany. Tak mi przypadło do gustu, że wzięłam sobie obraz do sypialni oraz oryginalne lustro do korytarza. W przeciągu trzech dni wszystko znalazło się u mnie. Przyznam się, że byłam pod sporym wrażeniem tego. Ci, którzy poszukują jakiś rozwiązań na udekorowanie ściany powinni skorzystać z oferty tego sklepu sieciowego. Polecam z czystym sumieniem!

4

Ciężko powiedzieć co moglibyśmy dać na ścianę jako dekorację. Nie orientuję się w tym, bo takimi sprawami interesuje się moja żona. Ale jak mi się przypomniało, kiedy moja siostra szukała jakiś ozdób do chaty to coś tam w Internecie odnalazła i kłopot miała rozwiązany. Dlatego nie czaję tej dyskusji. Sądzę, że można pogadać o wiele zabawniejszych rzeczach. Naprawdę nie rozumiem Was. Spadam stąd. Pa!

5

Wiele osób kusi się na przeróżne ozdoby na ściany do swoich mieszkań. Jedni kupują obrazy, inni przykładowo jakieś rzeźby. Mnie ta sprawa nie ciekawi, gdyż dekoracją naszej chałupy zajmuje się moja narzeczona. Nawet niedawno polecali jej stylowe lustra nowoczesne. Czemu nie, może kiedyś. Teraz nie potrzebujemy. Mamy ogromne lustro w sypialni. Tak więc musicie poradzić sobie sami. Pozdrawiam!

6

Ale konkretna rozmowa zaistniała. Moja foczka ma dwudziestkę w grudniu i przynajmniej wiem co jej dać – lustro bez 2 zdań smile Vielen Dank malcziki za pomoc smile Do swidania!