1

Temat: Co wybrać – sklep z produktami Adidasa czy Reeboka?

Dzien dobry. Planuję zrobić większe zakupy w sklepie sportowym. Zalezy mi, żeby skompletować stroje sportowe dla mnie i mojej rodzinki, czyli męża i dwóch synów. Zastanawiam się czy wybrac sklep z produktami marki Adidas czy Reebok. Jakie jest Wasze zdanie?

2

Odp: Co wybrać – sklep z produktami Adidasa czy Reeboka?

To zależy co Ci się bardziej podoba. Ja raczej nie kieruję się metką, tylko gustem i wygodą. Jakość produktów obu marek jest zbliżona, ceny chyba też.

3

Ja myślę podobnie. Niektóre rzeczy mogą być od Adidasa, inne od Reeboka. Ja np. wolę buty Reebok, a koszulki i spodenki do treningów Adidas.

4

no a ja jednak preferuję zakupy w sklepie Adidasa, ale nie wiem czy to z sentymentu, przyzwyczajenia czy dlatego że ta marka nigdy mnie nie zawiodła. Super ćwiczy mi się w stanikach sportowych, topach i leginsach tej marki. Dobry sklep z produktami Adidas ma też spory wybór modnych i wygodych produktów dla dzieci – dresów, bluz czy adidasów.

5

A mnie za to przekonał sprawdzony internetowy sklep Reeboka, który można znaleźć pod adresem https://ctxsport.com/sklep/reebok/. Znalazłem tam naprawde duzy wybór butów męskich, damskich, młodzieżowych i dziecięcych. Buty są bardzo wygodne i trwałe, a do tego modne i niezbyt drogie. Z ubrań najbardziej spodobały mi się spodnie i T-shirty. Reebok łaczy w sobie nowoczesne technologie i prosty design, co bardzo mi odpowiada.

6

Ja też ostatnio jakoś wole Reeboka, bo ma np. ciekawe, wzorzyste leginsy, które świetnie sprawdzają się na fitnesie. Do tego zakładam mocny a jednocześnie zmysłowy stanik z najnowszej kolekcji i jeden z prostych topów, które znalazłam w bardzo korzystnej cenie. Taki zestaw gwarantuje mi swobodę ruchów i wygodę w trakcie każdych zajęć, na jakie chodze – jogi, aerobiku, jazdy na rowerach stacjonarnych czy biegania na bieżni.

7

No to mam ciężki orzech do zgryzienia, do którego sklepu wybrac się z rodziną. Może najpierw sama pójde do obu i porównam ceny.

8

Mam lepszy pomysł. Odwiedź sklep internetowy CTX SPORT, gdzie znajduje się duży wybór produktów sportowych od Adidasa i Reeboka.