1

Temat: SEO – co to tak właściwie jest?

Proszę wybaczyć mnie jako niepozornej kobiecie pewne braki wiedzy. Otóż zastanawiam się nad założenie biznesu internetowego. Sporo czytałam w sieci na temat SEO jednak nie do końca mogę pojąć zawiłość tematu.  Jakie działania SEO powinnam podjąć gdy moja witryna internetowa zaistnieje już w sieci? Jak rozkręcić biznes?

2

Odp: SEO – co to tak właściwie jest?

Uczony z nieba nie spadł więc spokojnie… Żeby biznes online mógł przynosić zyski, musi być widoczny w wyszukiwarce. Pierwszym krokiem, by to uczynić, jest jego optymalizacja, czyli usunięcie błędów i poprawa struktury technicznej. Aby wiedzieć, co poddać zmianom, należy przeprowadzić analizę -  audyt SEO.

3

Odp: SEO – co to tak właściwie jest?

@Raróg ma rację, audyt SEO to absolutne must have. Odpowie on na szereg pytań. Dla forumowiczów, którzy chcieliby z jakichś względów audyt taki przeprowadzić samodzielnie podsyłam ciekawy artykuł w tym temacie https://marketing-portal.pl/audyt-seo-jak-wykonac/.

4

Odp: SEO – co to tak właściwie jest?

Z terminem SEO niewątpliwie jest związane tak zwane pozycjonowanie. Może już nie będę wyjaśniał tego terminu bo sądzę, że to jasne. Niemniej jednak wklejam link do ciekawego artykułu https://www.jelonka.com/promocja-strony … nia-91385, w którym znaleźć można  kilka cennych wskazówek, dzięki którym można dowiedzieć się, jak zwiększyć ruch na witrynie internetowej.

5

Odp: SEO – co to tak właściwie jest?

A czy może wybrałaś już agencję  SEO , która będzie pozycjonowała Twój biznes? Jeśli nie, to polecam jedną z poznańskich agencji https://www.grupa-tense.pl/pozycjonowanie/. To firma z ponad 10-letnim doświadczeniem, laureat prestiżowych nagród w branży. Na stronie agencji możesz zapytać zupełnie za darmo o wycenę usług, które do niczego nie zobowiązuje.

6

Odp: SEO – co to tak właściwie jest?

Być może myślałaś o umieszczeniu reklam na swojej witrynie. Ciekawą opcją są reklamy z Google AdSense. Google AdSense to bardzo proste narzędzie. Konfiguracja jednostki reklamowej jest intuicyjna, a samo wdrożenie nie powinno sprawić trudności nawet mniej doświadczonym właścicielom stron internetowych. Więcej szczegółów pod linkiem www.grupa-tense.pl/blog/jak-zarabiac-na-reklamach-z-google-adsense/.