1

Temat: Bydgoszcz: komis aut czy sprzedaż na własną rękę?

Tak jak napisałem w temacie, lepiej zdecydować się na autokomis czy może jednak sprzedawać na własną rękę? Jakie macie doświadczenia? Od miesiąca próbuję sprzedać swoje auto i na razie trochę kiepsko mi idzie. Nie mogę znaleźć kupującego, który chciałby zapłacić dobrą cenę… Chyba mi nie ufają.

2

Odp: Bydgoszcz: komis aut czy sprzedaż na własną rękę?

Bo ciężko jest uzyskać zaufanie klienta.;) I na sprzedaży trzeba się trochę znać… Masz dobre zdjęcia w ogłoszeniu? Dobry opis? Potrafisz bajerować? To ważne sprawy. Jeśli nie to lepiej od razu wybierz komis, będzie mniej stresu i więcej zarobisz.;)

3

Ja wybrałabym na Twoim miejscu jakiś dobry skup aut w Bydgoszczy, na przykład ten http://superautomarket.pl/skup-aut-bydgoszcz/. Możesz wynegocjować dobrą ofertę i pozbyć się starego pojazdu w jeden dzień… Tak jest wygodniej, zdecydowanie. Do klienta trzeba mieć podejście i nie każdy to potrafi.;)

4

Może poczekaj jeszcze kolejny miesiąc, spróbuj nabrać doświadczenia. A jak nic z tego nie wyjdzie to uderzaj do komisu, zwlekanie tylko obniży wartość samochodu. Mój kolega to rekordzista, sprzedawał swoje auto przez całe 1,5 roku. Nie bardzo mu się to opłaciło.:D

1,5 roku? Może był aż tak przywiązany? Nie wierzę, że nie miał żadnej oferty przez taki długi czas.:D Chociaż kto wie, jak się nie ma głowy do marketingu.;)