Temat: Czy ktoś słyszał o iluzjoniście Mariuszu Czajce?

Witam wszystkich użytkowników tego forum. Założyłam ten temat bo mam pewien problem. Potrzebna mi atrakcja na urodziny, pomyślałam o magiku. W sieci znalazłam wiele propozycji, ale chyba najbardziej znany jest Mariusz Czajka, czy ktoś z was miał okazję zatrudniać tego pana u siebie? Jest dobry? Jeśli mieliście styczność z tym specjalistą od iluzji proszę podzielcie się opinią i wrażeniami. Pozdrawiam serdecznie.

2

Odp: Czy ktoś słyszał o iluzjoniście Mariuszu Czajce?

Witam. Z tego co pamiętam ten pan się reklamował. Nie wiem jak wykonuje pokazy, ale wydaje mi się, że powinnaś się trochę postarać i sprawdzić co oferuje na stronie, może ma jakieś linki z wideo z pokazami, aby pokazać swój fach. Ja na twoim miejscu właśnie tak bym zrobił. Trzymaj się.

3

Dzień dobry. Jeśli chodzi o moją opinię, to uważam zgodnie chyba z większością, którzy mieli okazję oglądać twórczość tego pana, ma to coś, potrafi przyciągnąć uwagę. Myślę, że warto tak jak kolega tu doradzał odwiedzić jego stronę i sprawdzić co ma w ofercie, bo zdaje się, że nie wiele wiesz o nim. Tutaj masz adres do jego strony mariuszczajka.pl. Może akurat ci pomogłam, z resztą mam taką nadzieję, że pomogłam. Sprawdź co ma do zaoferowania i sama się przekonaj do niego. Pozdrawiam serdecznie i życzę udanej zabawy na tych urodzinach

4

Witam serdecznie wszystkich. Według mnie iluzjonista Mariusz Czajka to dobry fachowiec, ma coś takiego w swym spojrzeniu, że nie sposób nie spojrzeć na jego sztuczkę. Potrafi dobrze współpracować z widzami. Chyba dla większości iluzjonista Mariusz Czajka to najlepszy specjalista z dziedziny magii. Oczywiście mówię o tych, co mieli z nim styczność. Mnie zaskoczył ciekawym podejściem do ludzi, a także tym, że w tak prosty sposób można zaprzeczyć prawom fizyki. Chciałbym czasami umieć jego sztuczki.

5

Hej. Ja także miałem okazję spoglądać na jego sztuczki. Bardzo ciekawie zaaranżował swój program. Myślę, że facet godny polecenia. Potrafi zrobić show, które przyjemnie się ogląda. Też chciałbym mieć takie urodziny z takimi atrakcjami