Temat: Który schodołaz kroczący wybrać i na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Witam wszystkich forumowiczów! Moj tata jest już osobą w podeszlym wieku, niestety przez miażdżycę musiał mieć amputowane nogi i teraz porusza sie na wozku trudno mu sie z tym pogodzic, bo wszędzie w domu i na zewnątrz są bariery architektoniczne, mysle ze dobrym rozwiązaniem bedzie schodołaz kroczący, ale który wybrac?

2

Odp: Który schodołaz kroczący wybrać i na co zwrócić uwagę przy wyborze?

a tego jest więcej rodzajów, bo ja myslałam ze schodołaz to schodołaz.

Widze ze nie jestes w temacie, jak kazdy sprzęt rehabilitacyjny także schodołazy kroczące sa dostępne w wielu modelach. np. Liftkar czy C-Max, wybierając schodołaz kroczący warto wziąć pod uwage jego cene, parametry techniczne, waga użytkownika czy też rozmiary schodołaza i to czy można go składać, te wszystkie dane mozesz sprawdzić na http://www.meva-podnosniki.pl/index.php … schodolazy szybko i sprawnie bez wychodzenia z domu.

4

Faktycznie taki zakup trzeba dobrze przemyslec, ale osobiście polecam schodołaz kroczący Liftkar. Dlaczego? pasuje on do większości wózków dostępnych na rynku, a jego obsluga jest dziecinnie prosta.

A czy ten schodołaz jest składny, bo w razie potzeby chce go transpotować samochodem?

6

Kiedy ja szukałam takiego schodołazu, który spokojnie zmieściłby sie do samochodu polecono mi schodołaz kroczący C-MAX, bo jest bardzo małych rozmiarów a do tego lekki i składany wiec spokojnie chowa sie do samochodu.

Wielkie dzięki wszystkim, przeglądałam strone sklepu i chyba rzeczywiście ten schodołaz C-MAX to dobre rozwiązanie, bo faktycznie jest tak zgrabny ze tak powiem i łatwo się go obsługuje, jeszcze raz dziekuję, do usłyszenia.