Temat: Szukam wydajnego laptopa do pracy

Cześć wszystkim. Komputery nie są moją pasją, ale za to są niezbędne w mojej pracy. A jako że mój stary laptop już odmawia posłuszeństwa, postanowiłem nabyć coś nowego. Czy moglibyście polecić jakiś dobry sprzęt m. in. do prowadzenia ewidencji i obsługi klientów oraz zarządzania ofertą sklepu?

2

Odp: Szukam wydajnego laptopa do pracy

Witaj. Na Twoim miejscu zainwestowałbym w coś naprawdę dobrego. Myślę, że Dell XPS 13 będzie optymalnym rozwiązaniem - niezbyt duży, ale piekielnie szybki. Dobrą ofertę znajdziesz tutaj: www.mct-sklep.pl/xps-13-c4631. Wśród zalet mogę wymienić uniwersalność, mobilność i ogromną wydajność.

3

Odp: Szukam wydajnego laptopa do pracy

Te laptopy Della to świetna sprawa, ale ceny też niemałe. Pozwólcie więc, że coś nieco tańszego zaproponuję. Proszę bardzo: https://mct-sklep.pl/lifebook-e556-c4707. Już po parametrach widać, że Laptopy Fujitsu LifeBook E556 cechują się bardzo wysoką wydajnością, a w dodatku można je kupić w bardzo dobrej, jak na taki sprzęt, cenie.

4

Odp: Szukam wydajnego laptopa do pracy

Panowie, chyba trochę przesadzacie z tymi modelami. Do takich zadań wystarczy coś prostszego, a zarazem tańszego, np. Notebooki Fujitsu Esprimo. Proszę bardzo: https://mct-sklep.pl/fujitsu-c4517, sprawny i wydajny sprzęt - owszem, bez fajerwerków - ale idealny do ewidencjonowania i obsługi sklepu można nabyć za 2500 zł.

5

Odp: Szukam wydajnego laptopa do pracy

Dziękuję wszystkim. Chyba rzeczywiście skłonię się w stronę rozwiązania budżetowego, byle tylko programy działały. smile