Temat: Potrzebna kołdra puchowa 135x200. Najlepiej sklep online.

Witam wszystkich! Potrzebuję kołdry z gęsiego puchu w wyżej podanych wymiarach. Proszę o polecanie tylko tych z naturalnego puchu, bo nie mogę spać pod sztucznymi. Będę wdzięczny za pomoc, pozdrawiam i dziękuję.

2

Odp: Potrzebna kołdra puchowa 135x200. Najlepiej sklep online.

Ciepłą i dobrą kołdrę kupiłam tu https://poscielrodzinie.pl/pl/p/Super-k … 5x200-/117. Naturalny gęsi puch, bez żadnych dodatków i wypełnień. Śpi się bardzo wygodnie, nawet jak byłam chora i miałam gorączkę to się nie spociłam. W ogóle kołdra puchowa 135x200 to chyba najbardziej optymalny rozmiar, bo można się fajnie owinąć ale nie jest jej nigdzie za dużo tongue. Co jeszcze sobie w niej cenię to że jest na tyle elastyczna że wystarczy ją strzepać i pięknie się rozkłada na łóżku.

3

Co to za jakaś dziwna moda na ten puch? Nie jest to przypadkiem szkodliwe dla alergików? Pewnego czasu była wielka nagonka na wymianę puchu na różne inne rzeczy w tym puch z tworzywa sztucznego.

4

A od kiedy naturalny gęsi puch może być w jakikolwiek sposób szkodliwy? Tak jak każdą kołdrę trzeba czasami ją przewietrzyć, wytrzepać żeby pozbyć się kurzu i można spać smile. Gdzieś czytałam że ona właśnie zapobiega alergiom skórnym. Dzięki dobrej przeweiwności skóra utrzymuje odpowiednią temperaturę dzięki czemu nie wystepują żadne zmiany w stylu krostki od potu, albo przebarwienia na twarzy.