Temat: Potrzebna kołdra puchowa 135x200. Najlepiej sklep online.

Witam wszystkich! Potrzebuję kołdry z gęsiego puchu w wyżej podanych wymiarach. Proszę o polecanie tylko tych z naturalnego puchu, bo nie mogę spać pod sztucznymi. Będę wdzięczny za pomoc, pozdrawiam i dziękuję.

2

Odp: Potrzebna kołdra puchowa 135x200. Najlepiej sklep online.

Ciepłą i dobrą kołdrę kupiłam tu https://poscielrodzinie.pl/pl/p/Super-k … 5x200-/117. Naturalny gęsi puch, bez żadnych dodatków i wypełnień. Śpi się bardzo wygodnie, nawet jak byłam chora i miałam gorączkę to się nie spociłam. W ogóle kołdra puchowa 135x200 to chyba najbardziej optymalny rozmiar, bo można się fajnie owinąć ale nie jest jej nigdzie za dużo tongue. Co jeszcze sobie w niej cenię to że jest na tyle elastyczna że wystarczy ją strzepać i pięknie się rozkłada na łóżku.

3

Odp: Potrzebna kołdra puchowa 135x200. Najlepiej sklep online.

Co to za jakaś dziwna moda na ten puch? Nie jest to przypadkiem szkodliwe dla alergików? Pewnego czasu była wielka nagonka na wymianę puchu na różne inne rzeczy w tym puch z tworzywa sztucznego.

4

Odp: Potrzebna kołdra puchowa 135x200. Najlepiej sklep online.

A od kiedy naturalny gęsi puch może być w jakikolwiek sposób szkodliwy? Tak jak każdą kołdrę trzeba czasami ją przewietrzyć, wytrzepać żeby pozbyć się kurzu i można spać smile. Gdzieś czytałam że ona właśnie zapobiega alergiom skórnym. Dzięki dobrej przeweiwności skóra utrzymuje odpowiednią temperaturę dzięki czemu nie wystepują żadne zmiany w stylu krostki od potu, albo przebarwienia na twarzy.